Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla medycyny

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla firm

Zapytaj o szczegóły

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Anna Świątczak

Anna Świątczak

Starszy technolog

+48 600 982 363

swiatczak@printextra.pl

Aneta Pejs

Aneta Pejs

Technolog

+48 519 138 744

aneta@printextra.pl

Ilona Bogusławska

Ilona Bogusławska

Technolog

+48 791 700 067

ilona@printextra.pl

Jacek Krupiński

Jacek Krupiński

Product Manager

+48 516 153 531

jacek@printextra.pl

DZIAŁ przygotowania produkcji

Marcin Sochacki

Kierownik Produkcji

+48 504 048 483

msochacki@printextra.pl

Gabriela Pyda

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Logistyki

+48 516 153 533

gabrysia@printextra.pl

sekretariat / zaopatrzenie

Aleksandra Borusiak

Seketariat

+48 42 630 48 44

sekretariat@printextra.pl

Krzysztof Baran

Zaopatrzenie

+48 793 900 535

biuro@printextra.pl

Dział DTP/ctp

Błażej Powroźnik

Operator CTP/DTP

+48 42 630 48 44

ctp@printextra.pl

Piotr Bonikowski

Operator CTP

+48 42 630 48 44

ctp@printextra.pl

Dorota Kalemba

Operator DTP

+48 42 630 48 44

dorota@printextra.pl

Monika Kowalska

Specjalista ds. Systemu Zarządzania

+48 42 630 48 44

monika@printextra.pl

Zarząd firmy

Robert Pospiech

Dyrektor Generalny

+48 42 630 48 44

robert@printextra.pl

Maciej Pospiech

Dyrektor ds. Administracyjnych

+48 42 630 48 44

maciek@printextra.pl