Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla medycyny

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla firm

Zapytaj o szczegóły

Telefon

Zadzwoń

Email

Skontaktuj się drogą mailową: biuro@printextra.pl

Wyślij email

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Anna Świątczak

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Starszy Technolog

+48 600 982 363

swiatczak@printextra.pl

Aneta Pejs

Starszy Technolog

+48 519 138 744

aneta@printextra.pl

Jacek Krupiński

Product Manager

+48 516 153 531

jacek@printextra.pl

Michał Seweryn

Project Manager

+48 731 774 681

michal@printextra.pl

Ilona Bogusławska

Starszy Technolog

+48 791 700 067

ilona@printextra.pl

Kinga Rygalik

Key Account Manager

+48 504 051 313

kinga@printextra.pl

DZIAŁ przygotowania produkcji

Marcin Sochacki

Kierownik Produkcji

+48 504 048 483

marcin@printextra.pl

Emilia Śliwińska

Kierownik Introligatorni

+48 788 806 579

emilia@printextra.pl

zaopatrzenie

Paulina Łuczak

Technolog, Specjalista ds. Zaopatrzenia

+48 519 138 955

paulina@printextra.pl

Krzysztof Baran

Zaopatrzenie

+48 793 900 535

biuro@printextra.pl

Dział DTP/ctp / Sekretariat

Piotr Bonikowski / Michał Tazbir

Operator CTP/DTP

+48 42 630 48 44

ctp@printextra.pl

Dorota Kalemba

Operator DTP

+48 42 630 48 44

dorota@printextra.pl

Monika Kowalska

Specjalista ds. Systemu Zarządzania

+48 42 630 48 44

monika@printextra.pl

Aleksandra Borusiak

Sekretariat

+48 42 630 48 44

sekretariat@printextra.pl

Zarząd firmy

Robert Pospiech

Dyrektor Generalny

+48 42 630 48 44

robert@printextra.pl

Maciej Pospiech

Dyrektor ds. Administracyjnych

+48 42 630 48 44

maciek@printextra.pl