Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Certyfikat FSC®

Zapytaj o szczegóły

Introligatornia

Drukarnia posiada w pełni wyposażoną introligatornię, która umożliwia szybkie i pewne wykańczanie zleceń. W skład wyposażenia introligatorni wchodzi:

-  linia do oprawy miękkiej Hotmelt lub PUR firmy Horizon BQ 470 z trójnożem
-  linia do oprawy zeszytowej firmy Horizon
-  falcerki firmy Horizon I MBO
-  linia do krojenia POLAR N 115 Plus i gilotyna PERFECTA 92
-  laminator Delta 52
-  linia do oprawy spiralnej
-  urządzenia do produkcji opakowań:
   -  sztance do wykrawania kształtów
   -  automat sztancująco-złocący SBL 820 EF
   -  składarko-sklejarka umożliwiająca klejenie 3-punktowe SBL TS 550 WL

  • SBL 820SEF
  • SBL TS-550W
  • HORIZON AFC 566 A
  • DELTA 52
  • POLAR W 115 Plus

SBL 820SEF – urządzenie złocąco-wykrawające SBL 820 SEF. Wysokowydajnej sztancy płaskiej wyposażonej w zaawansowany system do złocenia. Konstrukcja układu wykrawania, napędu oraz nadmuchu w sekcji tłoczenia umożliwia wykonywanie wysokojakościowego złocenia nawet na większych powierzchniach oraz nanoszenia hologramów.

SBL TS-550W – sładarko-sklejarka TS 550W firmy SBL to uniwersalna sklejarka do klejenia pudełek – liniowych oraz z dnem automatycznym. TS 550 jest wyposażona w śruby regulacyjne po obu stronach maszyny oraz trwały i łatwy w obsłudze pas napędu. Maszyna została wyposażona w specjalnie zaprojektowany mechanizm pozwalający na obustronne klejenie oraz klejenie od spodu. Sklejarka jest łatwa w obsłudze i przyjazna dla operatora. Dolne systemy klejowe zostały przystosowane do produkcji specjalnych pudełek, a unikalny mechanizm zapewniający równomierny docisk gwarantuje bardziej efektywne klejenie produktów. Maszyna została również wyposażona w elektryczny czujnik z fotokomórką pozwalający na wstępne zliczanie produkcji oraz automatyczny system markowania odliczonych pakietów. Opcjonalnie sklejarka może być wyposażona w dyszowy system klejenia HHS lub Nordson.

Horizon AFC 566 A – kompaktowa, wysoko wydajna falcerka kasetowo-nożowa z 6 kasetami, automatycznym ustawianiem oraz samonakładakiem ze stołu. Seryjnie wyposażona w 6 łamów kasetowych, 1 zestaw falcujący nożowy oraz 2 dodatkowe łamy kasetowe po nożu. Wyposażona w pulpit z ekranem dotykowym, za pomocą którego wprowadza się bezpośrednio parametry pracy oraz dokonuje wyboru z 17 rodzajów falcowania.

Delta 52 – laminator arkuszy zarówno druku offsetowego jak i cyfrowego, charakteryzujący się wysoką wydajnością do 35 m/min. Pozwala uszlachetnić arkusze folią mat, błysk czy soft-touch już od gramatury 115 g/m2.

Laminator wyposażony jest w automatyczny podajnik z podnoszonym stołem, automatyczne rozdzielanie arkuszy dzięki wbudowanemu perforatorowi oraz cylinder laminujący podgrzewany przez 3-strefową grzałkę elektryczno-oporową. Wszystkie ustawienia wprowadzamy za pomocą pulpitu z ekranem dotykowym.

POLAR N 115 Plus – Wysokowydajna krajarka Polar, maksymalny format cięcia 115 cm, do wykonywania cięć na podłożach papierowych kartonowych oraz z tworzyw sztucznych. Krajarki Polar serii N należą do najnowszej generacji krajarek odznaczających się najwyższą precyzją cięcia. Polar N 115 PLUS jest bazowym modelem z graficznym prowadzeniem operatora na 18,5” kolorowym ekranie. Możliwość zintegrowania krajarki w środowisko sieciowe oraz wysoki stopień automatyzacji powodują że to urządzenie jest silnym partnerem w codziennej pracy drukarni.

Nie wszystkie prace introligatorskie można wykonać maszynowo, dlatego nasza drukarnia posiada również introligatornię ręczną, gdzie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem co sprawia, że możemy podjąć się wykonania nawet najbardziej nietypowych rozwiązań związanych z wykończeniem druków. Oczywiście jak każda drukarnia posiadamy grono sprawdzonych i solidnych podwykonawców, którzy uzupełniają naszą ofertę.