Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla medycyny

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla firm

Zapytaj o szczegóły

Introligatornia

Drukarnia posiada w pełni wyposażoną introligatornię, która umożliwia szybkie i pewne wykańczanie zleceń. W skład wyposażenia introligatorni wchodzi:

-  linia do oprawy miękkiej Hotmelt lub PUR firmy Horizon BQ 470 z trójnożem
-  linia do oprawy zeszytowej firmy Horizon
-  falcerki firmy Horizon I MBO
-  linia do krojenia POLAR N 115 Plus i gilotyna PERFECT 92
-  laminator Delta 52
-  linia do oprawy spiralnej
-  urządzenia do produkcji opakowań:
   -  sztance do wykrawania kształtów
   -  automat sztancująco-złocący SBL 820 EF
   -  składarko-sklejarka umożliwiająca klejenie 3-punktowe SBL TS 550 WL

  • SBL 820SEF
  • SBL TS-550W
  • HORIZON AFC 566 A
  • DELTA 52
  • POLAR W 115 Plus

SBL 820SEF – urządzenie złocąco-wykrawające SBL 820 SEF. Wysokowydajnej sztancy płaskiej wyposażonej w zaawansowany system do złocenia. Konstrukcja układu wykrawania, napędu oraz nadmuchu w sekcji tłoczenia umożliwia wykonywanie wysokojakościowego złocenia nawet na większych powierzchniach oraz nanoszenia hologramów.

SBL TS-550W – sładarko-sklejarka TS 550W firmy SBL to uniwersalna sklejarka do klejenia pudełek – liniowych oraz z dnem automatycznym. TS 550 jest wyposażona w śruby regulacyjne po obu stronach maszyny oraz trwały i łatwy w obsłudze pas napędu. Maszyna została wyposażona w specjalnie zaprojektowany mechanizm pozwalający na obustronne klejenie oraz klejenie od spodu. Sklejarka jest łatwa w obsłudze i przyjazna dla operatora. Dolne systemy klejowe zostały przystosowane do produkcji specjalnych pudełek, a unikalny mechanizm zapewniający równomierny docisk gwarantuje bardziej efektywne klejenie produktów. Maszyna została również wyposażona w elektryczny czujnik z fotokomórką pozwalający na wstępne zliczanie produkcji oraz automatyczny system markowania odliczonych pakietów. Opcjonalnie sklejarka może być wyposażona w dyszowy system klejenia HHS lub Nordson.

Horizon AFC 566 A – kompaktowa, wysoko wydajna falcerka kasetowo-nożowa z 6 kasetami, automatycznym ustawianiem oraz samonakładakiem ze stołu. Seryjnie wyposażona w 6 łamów kasetowych, 1 zestaw falcujący nożowy oraz 2 dodatkowe łamy kasetowe po nożu. Wyposażona w pulpit z ekranem dotykowym, za pomocą którego wprowadza się bezpośrednio parametry pracy oraz dokonuje wyboru z 17 rodzajów falcowania.

Delta 52 – pierwsza w Polsce instalacja maszyny Komori w wersji GL w formacie B2. Komori GL 529 H-UVC to hybrydowa SBL model TS-550W maszyna drukująca, umożliwiająca 5-kolorowy druk konwencjonalny lub nowoczesny druk z systemem niskoenergetycznego suszenia HUV. Dodatkowo maszyna umożliwia wykończenie druków lakierami dyspersyjnymi lub UV w jednym przelocie maszyny. Tak więc oprócz podstawowego zestawu kolorów CMYK możliwy jest druk dodatkowym kolorem specjalnym i wykończenie druków lakierami błysk, silk, mat lub hybrydowymi lakierami UV. Maszyna wyposażona jest w automatyczny, spektrofotometryczny system kontroli druku, prowadzenie arkusza na poduszce powietrznej oraz w pełni automatyczną wymianę płyt i automatyczne ustawienie parametrów druku maszyny.

POLAR N 115 Plus – Wysokowydajna krajarka Polar, maksymalny format cięcia 115 cm, do wykonywania cięć na podłożach papierowych kartonowych oraz z tworzyw sztucznych. Krajarki Polar serii N należą do najnowszej generacji krajarek odznaczających się najwyższą precyzją cięcia. Polar N 115 PLUS jest bazowym modelem z graficznym prowadzeniem operatora na 18,5” kolorowym ekranie. Możliwość zintegrowania krajarki w środowisko sieciowe oraz wysoki stopień automatyzacji powodują że to urządzenie jest silnym partnerem w codziennej pracy drukarni.

Nie wszystkie prace introligatorskie można wykonać maszynowo, dlatego nasza drukarnia posiada również introligatornię ręczną, gdzie pracują osoby wieloletnim doświadczeniem co sprawia, że możemy podjąć się wykonania nawet najbardziej nietypowych rozwiązań związanych z wykończeniem druków. Oczywiście jak każda drukarnia posiadamy grono sprawdzonych i solidnych podwykonawców, którzy uzupełniają naszą ofertę.