Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla medycyny

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla firm

Zapytaj o szczegóły

Marketing bezpośredni w komunikacji z klientami - postaw na druk materiałów reklamowych

« wróć

Wpływ marketingu internetowego i jego ciągły rozwój jest niezaprzeczalny, a przedsiębiorcy – nawet ci prowadzący niewielkie firmy, nie wyobrażają sobie swoich działań bez wsparcia tego kanału promocji i komunikacji z klientami. Wbrew pozorom jednak, internet nie przejął jeszcze wszystkich wpływów i z monopolem na tworzenie marketingu będzie musiał jeszcze długo się wstrzymać. Od długiego czasu bowiem niezwykle ważnym kanałem marketingu jest marketing bezpośredni. Codziennie oddzieleni od wirtualnej rzeczywistości świecącymi ekranami, jako konsumenci poszukujemy bezpośrednich kontaktów z drugim człowiekiem i materiałami bardziej „namacalnymi”.

Dlaczego warto inwestować w marketing bezpośredni?

Zalety inwestowania w marketing bezpośredni z pewnością dają zarys, jak ważna ta gałąź marketingu jest. Jednak efektywne wykorzystanie tego środka przekazu jest silnie uzależnione od wspólnej pracy zespołu kreatywnego tworzącego koncepcję i ogólny przekaz informacyjny, pracy grafika, managerów i w dużej mierze także od drukarni! Nieodpowiednio poprowadzony przez proces wydruku, nawet najlepszy projekt, może finalnie stać się karykaturą siebie samego, co w konsekwencji może prowadzić nie tylko do przepalenia i zmarnowania budżetu przeznaczonego na ten cel, ale nawet do utracenia wypracowanej wcześniej pozycji, wizerunku czy wiarygodności firmy – a te nie mogą i nie chcą sobie na to pozwolić.

Z tych właśnie względów, wybierając drukarnię, która nie tylko wesprze klienta na każdym etapie realizacji zlecenia, ale także odpowiednio wydrukuje wszelkie materiały reklamowe niezbędne do wykorzystania w komunikacji z klientami – broszury, ulotki czy katalogi, warto zwrócić uwagę na jej zaplecze, doświadczenie i technologię działania.

Powierz specjalistom wydruk materiałów reklamowych w ilości, jaka Cię interesuje

Druk pakietów reklamowych wiąże się z drukowaniem materiałów od małych ilości, gdzie wydruk odbywa się w technologii druku cyfrowego, do wydruków wysokonakładowych, gdzie stosuje się technologię druku offsetowego. Wiele z takich zleceń wymaga szybkiego działania przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usługi. Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu i ponad 25- letniemu doświadczeniu na rynku poligraficznym, jako firma Print Extra jesteśmy w stanie spełnić wszystkie te wymagania, spełniając oczekiwania klientów i nieustannym rozwojem odpowiadając na ich potrzeby.

Jeśli jesteś zainteresowany wydrukiem materiałów reklamowych dla swojej firmy, przejdź do zakładki oferta i już dziś skontaktuj się z nami. Nasi doradcy czekają na Ciebie!