Poligrafia dla biznesu

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla medycyny

Zapytaj o szczegóły

Poligrafia dla firm

Zapytaj o szczegóły

INWESTYCJE W INTROLIGATORNIĘ (Październik 2017)

« wróć

HORIZON AFC 566 A

Horizon AFC 566 A – kompaktowa, wysoko wydajna falcerka kasetowo-nożowa z 6 kasetami, automatycznym ustawianiem oraz samonakładakiem ze stołu. Seryjnie wyposażona w 6 łamów kasetowych, 1 zestaw falcujący nożowy oraz 2 dodatkowe łamy kasetowe po nożu. Wyposażona w pulpit z ekranem dotykowym, za pomocą którego wprowadza się bezpośrednio parametry pracy oraz dokonuje wyboru z 17 rodzajów falcowania.

DELTA 52

Delta 52 – pierwsza w Polsce instalacja maszyny Komori w wersji GL w formacie B2. Komori GL 529 H-UVC to hybrydowa SBL model TS-550W maszyna drukująca, umożliwiająca 5-kolorowy druk konwencjonalny lub nowoczesny druk z systemem niskoenergetycznego suszenia HUV. Dodatkowo maszyna umożliwia wykończenie druków lakierami dyspersyjnymi lub UV w jednym przelocie maszyny. Tak więc oprócz podstawowego zestawu kolorów CMYK możliwy jest druk dodatkowym kolorem specjalnym i wykończenie druków lakierami błysk, silk, mat lub hybrydowymi lakierami UV. Maszyna wyposażona jest w automatyczny, spektrofotometryczny system kontroli druku, prowadzenie arkusza na poduszce powietrznej oraz w pełni automatyczną wymianę płyt i automatyczne ustawienie parametrów druku maszyny.

POLAR W 115 Plus

POLAR N 115 Plus – Wysokowydajna krajarka Polar, maksymalny format cięcia 115 cm, do wykonywania cięć na podłożach papierowych kartonowych oraz z tworzyw sztucznych. Krajarki Polar serii N należą do najnowszej generacji krajarek odznaczających się najwyższą precyzją cięcia. Polar N 115 PLUS jest bazowym modelem z graficznym prowadzeniem operatora na 18,5” kolorowym ekranie. Możliwość zintegrowania krajarki w środowisko sieciowe oraz wysoki stopień automatyzacji powodują że to urządzenie jest silnym partnerem w codziennej pracy drukarni.